محل تبلیغات شما

دانلود کتاب بابا لنگ دراز بدون سانسور نوشته جین وبستر

نام کتاب : بابا لنگ دراز
ژانر کتاب : دانلود کتاب رمان و کتاب داستان
نام نویسنده : جین وبستر
سایز کتاب بابا لنگ دراز : 3.9 m
نوع فایل دانلودی : زیپ شده
زبان کتاب : فارسی
تاریخ درج : 20-08-09 22:04:01
منتقد و ارسال شده به وسیله : nevisande

امتیاز منتقد به بابا لنگ دراز : 8

بابا لنگ دراز یک رمان نامه نگارانه ی نسبتا طولانی میباشد که یکی از آثار برجسته ی جین وبستر نویسنده آمریکایی است. در ابتدای این کتاب با جو نسبتا آشفته ی نوانخانه ای بر میخوریم که دخترکی مو قرمز تلاش در سر و سامان دادن این وضع دارد. از طرفی مدیر نوانخانه خانم بسیار ظالم و بد خلقی است سعی دارد با نیشه و کنایه هایش تمامی بچه های نوان خانه به خصوص جودی را آزار دهد ولی دست سرنوشت با جودی یار بود و توسطی انسانی بسیار بخشنده و دوست داشتنی که تا انتهای داستان هم اثری از خود به جای نمیگذارد، به سرپرستی گرفته می شود. جودی بعد از این اتفاق در یکی از بهترین کالج های شهر ثبت نام می شود و هر شب به بابا لنگ دراز خیالی خود که تنها تصویر ذهنی اش پاهای بلند اوست نامه می نویسد. وقایعی که در این دانلود کتاب اتفاق می افتد بسیار شیرین و جذاب هستند و خواننده را مجاب می کند تا چندین و چند بار کتاب را بخواند. این کتاب محصول سال 1912 می باشد و به چندین زبان ترجمه شده است.

بخشی از دانلود کتاب بابا لنگ دراز ( صفحه  55)
بابا لنگ دراز عزیز!

لطفا مرا به خاطر نوشتن نامه ی وحشتناکی که هفته ی پیش فرستادم ببخشید. آن شب به شدت احساس تنهایی و بیچارگی و دلتنگی می کردم. گلودرد هم داشتم. نمی دانستم که دارم سرما میخورم و به ورم لوزه و گریپ و چند بیماری دیگر مبتلا شده ام. حالا در درمانگاه هستم. شش روز است که بستری شده ام. اولین بار است که گذاشته اند بنشینم و قلم و کاغذ در دست بگیرم . سر پرستار خیلی سختگیر و جدی است. ولی من فکر می کنم تا وقتی که شما مرا نبخشید، حالم خوب نمی شود. در این نامه تصویر خودم را کشیده ام. پارچه ای دور سرم بسته اند و آن را مثل گوش خرگوش بالای سرم گره زده اند. دلتان نمی سوزد؟
دهکده دانلود
با افتخار یکی از محبوب ترین کتاب های دنیا نوشته لئو تولستوی رو برای شما در سایت دهکده دانلود کتاب فراهم کرده ایم سایت دهکده دانلود در بخش های متنوعی در حال کار کردن هستش . تمامی لینک ها در بخش دانلود کتاب به صورت لینک مستقیم از سرور های خود دهکده دانلود میباشد که به این صورت شما راحتر و البته سریع تر میتوانید کتاب های مورد علاقه خودتون رو دانلود کنید .
لازم به ذکر هستش که نظر خودتون رو درباره جای جای سایت ما درج کنید و با این کار به ما انرژی زیادی خواهید داد تا بهر و با انگیزه بیشتری برای شما کار کنیم و کطالب با کیفیت بیشتری رو در سایت قرار بدیم . مثلا در حال حاظر بخش دهکده دانلود آهنگ سایت ما به اون صورتی که باید و شاید در حال فعالیت نیست چون میزان انگیزه شخصی من برای این بهتر کردن این بخش پایین اومده پس با من باشید و به من و همکارانم انرژی بدید تا بتوانیم سایت بهتری رو برای شما آماده کنیم
سایت ما شامل بخش بسیار جذاب دانلود بازی و دانلود آهنگ و دانلود عکس و به زودی نیز بخش مجله خبری و تفریحی سایت رو هم برای شما راه اندازی خواهیم کرد به هر حال حتما به سایت دهکده دانلود رجوع کنید و از دانلود بازی هایی که ما برای شما قرار دادیم استفاده کنید .
همه ما سریال کارتون یبابا لنگدراز و دیدیم و شاید به این دلیل هستش که ایرانی ها به خوندن این کتاب علاقه نشون میدم و به دنبال دانلود این کتاب ارزشمند میباشند ما هم با علاقه جستجو کردیم و فایل پی دی اف کتاب رو برای شما قرار دادیم در زیر توضیحات تکمیلی تری از کتاب برای شما قرار دادیم.
کتاب ها و یا آهنگ و حتی کتاب هایی که علاقه دارید که ما در سایت قرار بدیم و در قسمت نظرات اعلام کنید تا ما این موارد را سریعا در سایت برای شما قرار دهیم

آشنایی با انواع جراحی زیبایی

محبوب ترین جاذبه ها و تفریحات نزد مسافران

غواصی در دنیای اسرارآمیز خلیج فارس

کتاب ,دانلود ,سایت ,لنگ ,دراز ,رو ,لنگ دراز ,بابا لنگ ,برای شما ,دانلود کتاب ,کتاب بابا ,سایت دهکده دانلود

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

http://gazzareh.mihanblog.com گزگزاره ی دیولان ناچیت آنلاینwelcome to Nachit online سایت سنجش raikimiper centckonmunhu *.:。✿چند متر مکعب عشق*゚ *.:。✿*゚ skinakpewell وبلاگ نمایندگی بهشهر طراحان آپامه حجاب و عفاف